Hakkımızda

Bilgi birikimlerimizi ve iş deneyimlerimizi, tekniklerimiz ile harmanlayıp, yaratıcı çözümler üreterek, müşterilerimize uzun vadeli ilişkiler ve katma değeri sağlamak yola çıktık..

Odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefiyle faaliyet gösterdiğimiz alanda, mekanik ve elektronik bakım onarım faaliyetleri kapsamında 1.sınıf hizmet politikası gütmekteyiz. Yaptığımız işler de müşteri memnuniyetinin sağlanması ile uzun vadede firma değerimizin artacağının farkında olarak işlerimizi bu zihniyet çerçevesinde yapmaktayız.
Sektör deneyimi güçlü, yetkinlikleri üst seviyede seçkin bir kadro ile faaliyetlerine 2015 yılında başlayan firmamız; güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu zamana kadar edindiğimiz tecrübemizi de üstüne koyarak, büyüme yolunda sağlam adımlar atmaktayız.
Periyodik bakım föyü(standart iş formu) hazırlama ve çeşitli yönetim sistemlerinde çalışmakta olan müşterilerimizin isteklerine tam uyum ile bakım faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Kavrama fren, hidrolik keçe, yağ kaçakları, kestirimci bakım ve raporlama,elektrik arızaları, gibi genel arızalar öncelikli olarak giderilmekte, pres geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı, tabla aşınma ve tabla revizyonu, hidrolik sigorta, aşırı yük sigortası, takoz balata satışı,perçinli ve fırınlı balata imalatı,balata ayarı ve kestirimci bakım faaliyetleri gibi prosedürlerin hepsine tam ve profesyonel olarak cevaplar vermekteyiz.
.

Durak Makine Otomasyon olarak Pres ve Makine Çözümleri Olarak; doğru ve dürüst işletmecilik mantığı ile müşterilerimize katkıda bulunmak, daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edecektir.

Farkımız

Takım ruhu
Müşteri memnuniyeti
Yüksek Verim

Kalite

Toplam kalite yaklaşımını sürdürmek için göstermekte olduğumuz çabalar müşterilerimiz ve uluslararası bağımsız şirketlerce yetkilendirilmiş ekibimiz tarafından kurulmuş ve sürdürülmektedir.

Durak Makine Otomasyon, ürettiği üstün teknoloji ürünleri rekabetçi fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Kalite Anlayışımız

GÜVEN 100%
BAŞARI 100%
MEMNUNİYET 100%

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

×