EKSANTRİK PRES BAKIMI

Durak Makine Otomasyon Eksantrik Pres Bakım

Eksantrik Pres Bakımı

               Eksantrik Pres Arıza, Eksantrik Pres Revizyon, Pres Kestirimci  Bakım Planlama Ve Raporlama hizmetleri veriyoruz.

Eksantrik, Hidrolik Pres Komple Revizyon ve Eksantrik, Hidrolik Pres Arıza Müdahalelerini gerçekleştiriyoruz.

Eksantrik, Hidrolik Pres Arıza Tespitleri ve Masraf Tespitlerini Gerçekleştiriyoruz.

Hidrolik Yenilemeleri, Pano Yenilemeleri, Yeni Pano Tasarım-Üretim ve Montajını Gerçekleştiriyoruz.

Eksantrik Presler için Emniyet Sistemleri Oluşturuyoruz.

Eksantrik Pres Yağ, Keçe ve Filtre Değişimlerini Gerçekleştiriyoruz.

Kendi alanlarında uzun yıllar tecrübe edinmiş, uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Gerek mekanik gerekse elektrik konuların da yetişmiş personelimiz hizmet vermektedir. İşlerinizin zaman ve hacmine göre ekip sayısı değişmektedir.

Bursa Durak Makine Otomasyon -Pres Arıza – Eksantrik Pres – Hidrolik Pres Bakım

Eksantrik Pres Bakım

 

Eksantrik Pres Eksantrik Pres Hattı Kurulum Projelerini gerçekleştirirken otomasyon firması ile çalışma yapmaktayız. Bu sayede Eksantrik Pres Arıza Tespitleri ve Masraf Tespitlerini en kısa zamanda çıkarabilir. Eksantrik Preslerde çoğunlukla yaşanan ve teknik müdahale isteyen konular; Hidrolik Yenilemeleri, Pano Yenilemeleri, Yeni Pano Tasarım-Üretim ve Montajını şeklindedir bu ve bunun gibi işlemleri otomasyon firmaları aracılığı ile kolayca çözebilirsiniz. Günümüzde büyük önem arz eden işçi güvenliği bu alanda hassasiyetini oldukça üst seviyeye çıkarır. Bursa Durak Makine Otomasyon olarak eksantrik presler için emniyet sistemleri geliştiriyor ve periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Eksantrik Preslerin Yağ ,Keçe, Rulman, Filtre ,Balata Değişimlerini Gerçekleştiriyoruz. Takoz balata satışı ve montajı yapmaktayız. EKSANTRİK PRES NEDİR ÇALIŞMA PRENSİBİ Kavrama milinden aldığı dönme hareketini dişliler vasıtasıyla krank miline aktarır. Krank milinin dönmesi ile biyel kolu krank milinin eksantrik kaçıklığı kadar doğrusal hareket yapar. Eksantrik dişlilerin konstrüksiyon yapısına göre preste istenen hız elde edilir. Bu hız ayarı pres imalatı sırasında, presin kullanılma amacına göre istenen slayt hızı da göz önüne alınarak ayarlanır. Biyel

Kolu: Eksantrik mildeki dönme hareketini, eksantrik milin eksen kaçıklığı kadar doğrusal harekete çevirir. Volan ağırlığının yeterli bulunmadığı, ya da konstrüksiyon olarak makul değerlerin dışına taşındığı durumlarda, angrenaj sistemi devreye girer. Yani; bir veya birkaç kademe dişli grubu yardımıyla, güç-devir ilişkisi ayarına gerek vardır. H Tipi Eksantrik Presler: Kendi içerisinde, dört biyelli;  iki biyelli  ve tek biyelli olarak çalışma hassasiyeti anlamında sıralanabilir. C Tipi Eksantrik Presler:

Durak Makine Otomasyon olarak preslere çift ana kumanda valfi montajı yaparak fren kavrama arasındaki sürtünmeleri ortadan kaldırarak kavrama mili, aktarma dişlilerinin olası kırılma ve deformasyondan koruyarak daha uzun ömürlü çalışmalarını sağlayabiliyoruz.

Eksantrik pres bakımı ile ilgili aşşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz

Bu Konuyla Alakalı Destek Almak İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz

Bu Konuyla Alakalı Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin

 

×